Hakkımda

 

1990 yılının Mart ayında dünyaya gelen ben; Habire Yahşi Anadolu Lisesi’ni derece ile bitirip; 2007 yılında hayallerini kurduğum, İstanbul Üniversitesi Ekonometri bölümünü kazanarak, 2011 yılında mezun oldum. Bitirme tezimi; ‘İstihdamı Etkileyen Faktörler’ üzerine yazdım.

Ekonometri bölümünü severek okumuş olsam da, hep içimde analist bir İK’cı olmak vardı. Bu nedenle üniversitede okurken İK alanında bir şeyler yapmak istedim.

Tatlı tesadüfler sonunda ev arkadaşım, ablam, ortağım; Senem Anıl ile enerjik agency şirketini büyük bir enerjiyle 2012’nin başında kurduk. Melek yatırımcı olarak kimselerle karşılaştırılamayacak olan bir isim; sevgili anneciğim bu rolü üstlendi.

2017 yılında radikal bir kararla HR SaaS ürünümüzü hayata getirmek amacıyla İngiltere’ye geldik; çalışmalara doyamadığım Senem ile birlikte ikinci şirketimiz olan coolever.life ‘ı kurduk.

Fil: PHP ve Teknoloji Dergisi, Eticaretmag, İşkolig, Sosyal Medya Kulübü, SMK Dergi ve Radikalde çeşitli yazılarıma yer verildi.

Ekonometrist, İnsan Sever Yetenek Avcısı ve girişimci olarak gözlemlerimi ve kişisel düşüncelerimi bu blog üzerinden paylaşıyor olacağım. Umarım keyifle okursunuz.:)

11 Comments

 • Burak Altın

  Merhaba,

  Yazılarınızı yeni yeni takip etmeye başladım. Güzel konulara değiniyorsunuz. Böyle devam 🙂

  Hakkımda sayfasında “e-nerjik.com”‘u bir link olarak verirseniz daha iyi olur bence.

  İyi Günler

 • Ceyda

  Merhaba,

  Çok teşekkür ederim 🙂

  Önerinizi hemen dikkate alacağım.

  Sevgiler,

 • Keremel

  Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. e-nerjik güzel bir girişim. Devamını diliyorum.

 • Bahattin Güden

  İKcı şapkasına sahip olmasam da mühendis şapkasıyla diyebilirim ki çok keskin ve net gözlemler.
  Paylaşımlarınızın sürekli olması temennisiyle.

 • Adem Güler

  Bakış açınız, konuları analiz edip değerlendirmeniz çok başarılı. Tebrik ederim. Başarılarınızın katlanarak devam etmesini temenni ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir